PočasíPoloprofesionální meteorologická stanice Garni 1029X

Cenově dostupná poloprofesionální meteostanice s přenosovou frekvencí 868MHz s maximálním dosahem signálu 100m ve volném prostoru.  Velký přehledný displej (168 x 72 mm) zobrazuje šest ikon předpovědi počasí, venkovní i vnitřní teplotu a relativní vlhkost, směr a rychlost větru, dešťové srážky, hodnotu barometrického tlaku, graf vývoje atmosférického tlaku, čas, datum a další. Zajímavá je i ochrana před možností interferencí a rušivými signály. Hodiny jsou řízené signálem DCF-77 s možností ručního nastavení.

Zdrojem informací je anometr pro měření rychlosti i směru větru. Srážkoměr a bezdrátové čidlo pro měření venkovní teploty a vlhkosti. Hodnota naměřených údajů je tak relevantnější než u jednodušších meteostanic kde se zdroj informací omezuje pouze na bezdrátové čidlo.

Mezi množstvím zajímavých funkcí stojí za zmínku například zobrazení množství dešťových srážek celkové, za uplynulou hodinu, za předešlý a aktuální den v mm, nebo inch, varování před možností bouřek, možnost nastavení alarmu horní a dolní meze vnitřní a vnější teploty, šipka tendence vývoje vnitřní i venkovní teploty a relativní vlhkosti nebo automatické vyhledání signálu bezdrátových čidel.

Více na http://www.meteorologickestanice.cz/

http://www.meteorologickestanice.cz/meteorologickestanice-cz/eshop/2-1-Poloprofesionalni-meteostanice/0/5/24-PP-meteorologicka-stanice-Garni-1029-X

 Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

 

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí