PočasíMeteorologická stanice s tft displejem model FWA1

Meteostanice FWA1 je vyjímečná především svojí grafikou. Jedinečné zpracování ikonek a číslic na 18 cm tft displeji je na trhu meteorologických stanic to nejlepší co se dá pořídit. Nutno připomenout, že jde o nejlepší vizuální nikoli technické zpracování a cena je více než úměrná kombinaci meteostanice a fotorámečku. Měli bychom tedy na model FWA1 nahlížet jako na dva produkty v jednom. Díky tomu je tento výrobek ideální pro celou rodinu. Fotorámeček pro prezentaci fotografií ve formátu jpg ocení například ženská část domácnosti, která nejeví valný zájem o informace typu atmosférický tlak, fáze měsíce, teplota a vlhkost nebo východ a západ slunce. Naopak se stane „snesitelným dalším krámem“, který rozhodně nehyzdí, ale spíše ladně dotváří okolní interiér.

 

Meteostanice s fotorámečkem FWA1 je vybavena dálkovým ovladačem pro pohodlnou obsluhu. USB port 2.0 jako čtečkou paměťových karet pro připojení k PC. Vnitřní pamětí 128MB. Síťovým adaptérem k napájení. Dále pak bezdrátovým čidlem pracující na frekvenci 868MHz s dosahem signálu až 30m(ve volném prostoru). Výbavou funkcí ji řadí do vyšší třídy domácích meteostanic. 5 ikon předpovědi počasí na 12 a 24h. Hodiny řízené signálem DCF-77, datum, čas, budík, nastavení časové zóny. Šipka tendence a graf naměřeného tlaku s pamětí hodnot. Grafy vývoje teploty a vhlkosti…a mnoho dalších funkcí v barvě s vysokým rozlišením 480 x 234 bodů.

Více na: http://www.meteorologickestanice.cz/

http://www.meteorologickestanice.cz/meteorologickestanice-cz/eshop/0/0/5/21-Meteostanice-s-tft-displejem-FWA1Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

 

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí